Stránky

pondělí 4. července 2016

O mně

Seznamme se Ahoj, já jsem  Markéta a vždy jsem si přála být ve všem dokonalá. No, kdybych na tom trvala do teď, tak asi nikdy nevznikne tento blog. Protože řekněme si upřímně, ten rozhodně dokonalý není. A existuje vůbec dokonalost?


Živočišný druh: Homo sapiens sapiens

Pohlaví: Žena

Věk: Neříká se:-)

Pozitivní vlastnosti: Upřímnost, úsměv na tváři, zodpovědnost, umění obejmout, dodat pozitivní myšlení nebo inspirovat, vysoké pracovní nasazení ( je to vůbec dobrá vlastnost?)


Negativní vlastnosti (ustavičně pracuji na jejich zlepšení:-)): Perfekcionismus, nízké sebevědomí, snaha o dokonalost, přehnané nároky na sebe i na ostatní, občas zbytečný strach o to, co si o mě myslí druzí nebo srovnávání se s ostatními. Dvojnásobné přemýšlení.


Miluji: Psaní příběhů, cestopisů, svého blogu, inspirovat ostatní, snažit se léčit jiné  a zlepšovat jim život bez zbytečné chemie a léků (díky své  práci fyzioterapeutky to není tak těžké:-)), cestování, společnost milých a inspirujících lidí, zajímavé filmy, sport, jídlo a občas i sklenku vína. A hlavně miluji svůj život a taky ten můj věčný vnitřní boj sama se sebou, zvlášť když se mi nedaří, že má smysl pokračovat!


Opravdu nemám ráda: Negativní lidi, špatnou náladu, problémy, dršťkovou polévku a bolavé srdce.


Víra: Věřím ve Vyšší sílu ( to je můj vymyšlený termín). V podstatě věřím ve Vesmír, v jeho celistvost a splněná přání. Nejsem radikální Muslim, Křesťan, Žid nebo Budhista. Nemám ráda radikalizaci náboženství a netoleranci mezi jednotlivými náboženstvími, nerozumím tomu.


Můj sen: Napsat knihu a procestovat svět a žít jeden den jako multimilionář v penzi:-).


Čeho se bojím: Že se nikdy nenaučím žít úplně naplno a díky své nerozhodnosti prošvihnu spoustu příležitostí a neopakovatelných okamžiků.


Na co jsem pyšná: Že se dokážu omluvit a uznat svoji chybu, když je třeba, na svůj úsměv, díky kterému roztají i ledy a na článek o mně v časopise First class v kolonce inspirativní Češi.


Za co se stydím: Občas jsem sestra na zabití

Oblíbené motto: ŽIVOT JE V PODSTATĚ JEDNODUCHÝ: TO, CO DÁVÁME, DOSTÁVÁME ZPÁTKY
Žádné komentáře:

Okomentovat